Hotel Karlštejn Koruna
 
ADRESA Hotel Koruna
Karlštejn 13
Karlštejn 26718
Česká Republika
Hotel-Karlstejn-Koruna@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Koruna ubytování Karlštejn Aktuální počasí jasno
Hotel Karlštejn Koruna - K hotelu přísluší parkovištěHotel Karlštejn Koruna - disponuje restauracíHotel Karlštejn Koruna - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Karlštejn Koruna -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Karlštejn Koruna -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlštejn Koruna -  je k dispozici letní terasaHotel Karlštejn Koruna - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Karlštejn Koruna - přijímá kreditní karty VISAHotel Karlštejn Koruna - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Karlštejn Koruna - přijímá kreditní karty JCBHotel Karlštejn Koruna - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Karlštejn Koruna - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Karlštejn Koruna - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Karlštejn Koruna - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Karlštejn Koruna - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Koruna / Karlštejn

Karlštejnsko není jen slavný Karlštejn s jedinečnou kaplí svatého Kříže, ale především Vás učaruje neopakovatelnými přírodními krásami. Hotel Koruna se nachází přímo pod starobylým hradem Karlštejn. 

Ubytování
Hotel má po celý rok k ubytování 14 pokojů o kapacitě 40 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (vlastní WC, sprchu). Na pokojích je rovněž televize se SAT. Rozhodnete se vzít sebou domácího mazlíčka, v hotelu bude vítaný. Hostům je k dispozici vlastní hlídané parkoviště. Cena v ceníku je za pokoj a noc.

Akce
Dle Vašeho přání Vám hotel uspořádá akce na míru od firemních školení, seminářů a rautů. Hotel Vám zapůjčí televizi, video a flipchart. Akce lze samozřejmě zkombinovat včetně stravování po celý den v restauraci. Hotel nabízí i možnost uspořádání svatební hostiny v restauraci přímo pod hradem. Veškerá Vaše přání zajistíme jako například svatební dort, květinovou výzdobu, hudbu a ubytování pro svatebčany přímo v hotelu. 

Restaurace
Výborná poloha restaurantu Koruna s letní tersaou se 120 místy a s nejkrásnějšími pohledy na okolí Vás zve k návštěvě. Restaurace patří mezi nejlépe položené v Karštejně a ve čtyřech stylových saloncích se 220 místy u stolu na Váš bude čekat příjemná atmosféra.Večer můžete posedět u sklenky karlštejnského vína. 

Okolí
Karlštejn je jedním z nejznámějších českých hradů oblíbený českými i zahraničnými turisti. Karlštejn byl založen v roce 1348 českým králem Karlem IV. Přírodní krásy,  které oplývají tuto oblast, Vás zcela okouzlí jako lomy Amerika, údolí Kačáku i Berounky. Tato oblast láká i svými možnosti vyžití a zážitků joko například golf,cyklistika, pěší turistika nebo adrenalin na čtyřkolkách nebo v lanovém centru. 

Cena je za pokoj a noc.

Dítě do 12ti let na přistýlce 400,- Kč
Ubytování zvířete 150,- Kč
Děti do šesti let bez nároku na lůžko zdarma.
Snídaně a parkování na uzamčeném parkovišti je v ceně.